Oficjalny zwiastun filmu „Zerwany kłos”

W internecie pojawił się oficjalny zwiastun „Zerwanego kłosa” – filmu wyprodukowanego przez Fundację Lux Veritatis, który powstał przy udziale studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Kinowa premiera obrazu opowiadającego historię bł. Karoliny Kózkówny odbędzie się 17 lutego.

W filmie zagrali znani i cenieni polscy aktorzy, m.in. Zuzanna Lipiec, Dariusz Kowalski czy Paweł Tchórzelski. U ich boku pojawili się studenci WSKSiM. Wielu z nas debiutowało, ale dzięki temu mógł zabrzmieć zupełnie nowy głos – zwraca uwagę Witold Ludwig, reżyser filmu i absolwent toruńskiej uczelni.

– Film narodził się poza polskimi środowiskami filmowymi, dotąd uważanymi za jedyne. Tymczasem kultura nie musi być zawłaszczona przez wąskie grono celebrytów. Mamy tak wielu zdolnych ludzi – aktorów, operatorów, kompozytorów i specjalistów, którzy zasługują na to, aby ukazać światu ich wartościowe talenty – wskazuje Witold Ludwig.

Wcześniej w sieci pojawił się teledysk do promującego film utworu muzycznego „Warto jest wierzyć” w wykonaniu wokalistki i aktorki – Zofii Nowakowskiej.

Producentem „Zerwanego kłosa” jest Fundacja Lux Veritatis. Jego dystrybucją zajęła się firma Kondrat-Media.


Trailer

 

***

Teledysk „Warto jest wierzyć”

 

***

Więcej o filmie na: www.zerwanyklos.pl

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl