fot. PAP/EPA

Nowy szef Pentagonu rozmawiał z sekretarzem generalnym NATO

Nowy sekretarz obrony USA, Lloyd Austin, w rozmowie telefonicznej z sekretarzem generalnym NATO, Jensem Stoltenbergiem, podkreślił znaczenie sojuszu dla Stanów Zjednoczonych – poinformował w piątek serwis prasowy Pentagonu.

Nowy sekretarz obrony USA w rozmowie telefonicznej z sekretarzem generalnym NATO podkreślił znaczenie sojuszu dla Stanów Zjednoczonych – informuje Pentagon.

„To była pierwsza rozmowa Lloyda Austina w roli ministra obrony USA z zagranicznym przywódcą, w której podkreślił znaczenie sojuszu NATO ze Stanami Zjednoczonymi” – zaznaczono w oświadczeniu Pentagonu.

Austin i Stoltenberg „rozmawiali o utrzymaniu silnej pozycji NATO w zakresie odstraszania i obrony, a także o bieżących misjach w Afganistanie i Iraku”.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl