fot. https://twitter.com/LOTPLAirlines

MSZ odradza podróże do Rosji i na Białoruś

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie podróże do Rosji i Białorusi. Resort rekomenduje, aby nasi rodacy wracali z obu państw dostępnymi środkami transportu.

W związku z wojną na Ukrainie początkowo zawieszono połączenia lotnicze między Polską i Rosją. Teraz MSZ odradza wszelkie podróże do Rosji.

https://twitter.com/MSZ_RP/status/1499455611595108353

„W związku z sytuacją na Ukrainie i związanym z tym faktem zawieszeniem połączeń lotniczych między Polską i Rosją oraz bardzo ograniczonymi możliwościami podróży powrotnej do Polski drogą lądową Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie podróże do Federacji Rosyjskiej. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie Ministerstwa oraz na stronach placówek polskich w Rosji oraz zgłaszanie swojego pobytu w systemie >>Odyseusz<<” – poinformowało MSZ.  

Resort spraw zagranicznych rekomenduje też, aby Polacy wracali do ojczyzny zarówno z Rosji, jak i Białorusi dostępnymi środkami transportu. Jeżeli doszłoby do zaostrzenia sytuacji, wówczas powrót do kraju będzie jeszcze bardziej utrudniony. Obecnie na granicy polsko-białoruskiej działają dwa przejścia graniczne dla ruchu osobowego: Bobrowniki – Berestowica oraz Terespol-Brześć.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl