fot. pixabay.com

MSZ Bułgarii wezwało obywateli do natychmiastowego opuszczenia Rosji

Bułgarski resort spraw zagranicznych wezwał we wtorek obywateli Bułgarii, przebywających na terytorium Rosji, do natychmiastowego wyjazdu z kraju.

W związku z coraz bardziej skomplikowaną sytuacją w Rosji, Bułgarzy powinni rozważyć opuszczenie kraju, wykorzystując wszelkie dostępne środki transportu – oświadczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Bułgarzy, którzy pozostają na rosyjskim terytorium, powinni zachować czujność i unikać miejsc, w których gromadzi się wiele ludzi. W razie konieczności, obywatele Bułgarii powinni zwracać się o pomoc do ambasady w Moskwie i konsulatu generalnego w Petersburgu.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl