fot. pixabay.com

Doradca prezydenta Ukrainy: W rozmowach z Rosją przerwa techniczna do wtorku

W rozmowach ukraińsko-rosyjskich nastąpiła przerwa techniczna, która potrwa do wtorku – napisał w poniedziałek w serwisie Twitter doradca prezydenta Wołodymyra Zełenskiego i jeden z uczestników tych negocjacji Mychajło Podolak.

„Zrobiliśmy w rozmowach przerwę techniczną do jutra” – napisał Podolak na Twitterze.

Dodał, że przerwa przeznaczona jest „na dodatkową pracę w podgrupach roboczych i doprecyzowanie pewnych określeń”.

Zapewnił następnie, że „rozmowy trwają”.

Wcześniej w poniedziałek Podolak relacjonował, że komunikacja ze stroną rosyjską jest trudna, ale – jak podkreślał – jest mimo to kontynuowana.

Czwartą rundę rozmów rozpoczęto w poniedziałek rano. Dotyczą one – jak zapowiadał Podolak – pokoju, zawieszenia broni, natychmiastowego wycofania rosyjskich żołnierzy z Ukrainy i gwarancji bezpieczeństwa.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl