fot. twitter.com

Ministerstwo Klimatu zapewnia, że mimo pandemii nie zabraknie gazu

Ministerstwo Klimatu zachęca do elektronicznej zapłaty rachunków za gaz. Jednocześnie uspokaja: mimo pandemii nie zabraknie surowca.

Ministerstwo Klimatu wdrożyło szereg procedur, które zabezpieczyły dostawy gazu. Mimo światowej epidemii i globalnego kryzysu, nie zabraknie nam surowca.

– Uspokajam zatem, nie ma takiego zagrożenia – zapewnia minister klimatu Michał Kurtyka.

Zespół kryzysowy resortu jest w stałym kontakcie z podmiotami branży gazowej.

– Wypracowaliśmy i zastosowaliśmy szereg rozwiązań, które przynoszą znakomite efekty, między innymi wspólnie z branżą stworzyliśmy zestaw dobrych praktyk, które zabezpieczają pracowników przed zarażeniem i umożliwiają ciągłą pracę przedsiębiorstw niezależnie od sytuacji – mówi minister.

Paliwa gazowego nie zabraknie ani dla przedsiębiorstw, ani dla gospodarstw domowych.

– W okresie pandemii szczególnie istotne okazały się budowane przez ostatnie lata rozwiązania informatyczne, które pozwalają załatwiać szereg spraw przez internet. Dlatego gorąco zachęcam do zakładania elektronicznych kont w biurach obsługi klienta – podkreśla Michał Kurtyka.

Za ich pośrednictwem można zapłacić rachunek lub załatwić różnego rodzaju formalności.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl