fot. PAP/Andrzej Lange

Min. M. Błaszczak: Niech w tych dniach towarzyszy nam wiara w zwycięstwo i nadzieja, że to, co przed nami, będzie pełne radości i szczęścia

Tegoroczna Wielkanoc będzie inna; jestem pewien, że poradzimy sobie również w tej ciężkiej sytuacji – powiedział szef MON Mariusz Błaszczak składając świąteczne życzenia. Pokreślił zaangażowanie żołnierzy i pracowników wojska w walkę z epidemią koronawirusa.

https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/1248869642371829760

„Przed nami Wielkanoc, czas radości i nadziei (…). Niech więc w tych dniach towarzyszy nam wiara w zwycięstwo i nadzieja, że to, co przed nami, będzie pełne radości i szczęścia” – powiedział minister w opublikowanym w sobotę nagraniu.

„Dziś mierzymy się z sytuacją, która nie pozwala nam w pełni cieszyć się tym wyjątkowym świętem. Koronawirus, niewidzialny, ale bardzo groźny przeciwnik, sprawia, że tegoroczna Wielkanoc z pewnością będzie inna” – zaznaczył.

Podziękowania i życzenia skierował żołnierzy i pracowników wojska, którzy są zaangażowani w walkę z epidemią, uczestniczą w misjach za granicą lub dyżurują w kraju.

„Wielu z państwa, znacznie więcej niż zwykle, spędzi Wielkanoc na służbie, z dala od swoich rodzin. Dotyczy to zarówno zaangażowanych w walkę z wirusem, jak i tych pełniących służbę i dyżury bojowe w kraju i na misjach” – powiedział.

„Będzie to więc czas wymagający poświęceń” – dodał szef MON, zapewniając o swoim wsparciu.

„Jestem pewien, że poradzimy sobie również w tej niezwykle ciężkiej sytuacji” – podkreślił.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl