Premier M. Morawiecki: Wielkanoc będzie w tym roku trudna. Wierzę jednak, że okaże się wielkim świętem nadziei i nowego życia. Tego właśnie wszystkim życzę

Proszę wszystkich Polaków: zostańmy w domu na święta; tylko tak możemy sprawić, że za rok wszyscy będziemy mogli się spotkać cali i zdrowi – podkreślił premier Mateusz Morawiecki, kierując w sobotę życzenia wielkanocne. Wierzę, że ta trudna Wielkanoc okaże się wielkim świętem nadziei – mówił.

Premier w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych przyznał, że Wielkanoc będzie w tym roku trudna.

„Wierzę jednak, że okaże się ona wielkim świętem nadziei i nowego życia. Tego właśnie życzę wam wszystkim” – powiedział.

„Niech ta nadzieja nas zjednoczy. Niech nas pokrzepi i niech doda nam sił, abyśmy potrafili sobie radzić z wyzwaniami, jakie będą nas czekać w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach” – podkreślił Mateusz Morawiecki.

Premier zwrócił się także z apelem, aby święta spędzić w domach.

„Proszę wszystkich Polaków: zostańmy w domach na święta. Skorzystajmy z możliwości udziału w mszach i nabożeństwach za pomocą radia, telewizji, czy internetu. Tylko tak możemy sprawić, że za rok wszyscy będziemy mogli się spotkać cali i zdrowi” – powiedział.

Na nagraniu szef rządu podpisuje kartkę świąteczną z życzeniami, zakończonymi apelem: „Zostań w domu na święta”.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl