fot. PAP/Marcin Bielecki

Mazowsze: Nocna strzelanina w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

Jedna ofiara śmiertelna nocnej strzelaniny w Żyrardowie (woj. mazowieckie). Do zdarzenia doszło ok. 2.00 w nocy ze środy na czwartek – poinformowała oficer prasowa miejscowej Komendy Powiatowej Policji sierż. Monika Michalczyk.

Oficer prasowa potwierdziła informacje RMF FM o strzelaninie w Żyrardowie. Poinformowała, że zginęła w niej jedna osoba. Odmówiła udzielenia szczegółowych informacji. Podkreśliła, że postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Według nieoficjalnych informacji RMF FM po drugiej w nocy ze środy na czwartek do grupy mężczyzn stojących w bramie jednego z budynków w mieście podjechało BMW. W aucie miało być kilka osób.

„Jedna z nich otworzyła okno samochodu i oddała strzał z pistoletu. 20-latek został postrzelony w szyję. Zginął na miejscu” – poinformowało RMF FM.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl