fot. PAP/Tomasz Gzell

M. Morawiecki i M. Pence złożyli wieńce przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego

Premier Mateusz Morawiecki oraz wiceprezydent USA Mike Pence złożyli w czwartek wieńce przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Mike Pence przebywa w Polsce od środy, w związku z odbywającą się w Warszawie konferencją na temat Bliskiego Wschodu, w której wzięły udział delegacje z kilkudziesięciu krajów.

Po złożeniu wieńców w KPRM ma się odbyć spotkanie premiera Morawieckiego z wiceprezydentem Pence’em.

„Tematem rozmów z wiceprezydentem USA będzie m.in. dalsze wzmocnienie partnerstwa w obszarze bezpieczeństwa, w tym energetycznego, dwustronna współpraca gospodarcza, w szczególności w obszarze nowoczesnych technologii, innowacyjnego przemysłu oraz w sektorze zbrojeniowym” – mówiła wcześniej PAP rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl