fot. twitter.com

Lubelskie: Zatrzymani w samochodowej „dziupli”

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży mercedesa i hondy w Lublinie. Auta w sumie są warte prawie 280 tys. zł. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani w samochodowej „dziupli” podczas demontażu mercedesa – poinformowała policja.

Samochody skradziono we wtorek. Zginął mercedes wartości niemal 200 tys. zł oraz honda warta 80 tys. zł. Policjanci z komendy w Lublinie ustalili, że pojazdy mogą być w „dziupli” na terenie powiatu garwolińskiego (Mazowieckie).

„Natychmiast po uzyskaniu tych informacji policjanci weszli na posesję. Zastali trzech mężczyzn zajmujących się demontażem skradzionego w Lublinie mercedesa” – powiedział oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

W „dziupli” były jeszcze nadwozia czterech innych aut, a także wymontowane podzespoły samochodowe.

„Nie było tam ukradzionej w Lublinie hondy, szukamy tego samochodu. Sprawa jest rozwojowa” – dodał Gołębiowski.

Trzej mieszkańcy Garwolina przewiezieni zostali do Lublina, gdzie prokurator postawił im zarzuty udziału w kradzieży z włamaniem dwu pojazdów – mercedesa i hondy.

Sąd zadecydował o aresztowaniu ich na trzy miesiące. Za zarzucane mężczyznom przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl