fot. pixabay.com

LOT sprzedaje bilety na rejsy na trasy międzynarodowe, które ruszą od 1 lipca

PLL LOT prowadzi sprzedaż biletów na wszystkie trasy międzynarodowe, które ruszą od 1 lipca. Połączenia lotnicze obejmują 20 europejskich miast.

Narodowy przewoźnik poinformował, że na pierwsze dwa tygodnie lipca planuje „przede wszystkim połączenia do krajów Strefy Schengen, a także ulubione letnie destynacje Polaków”. Mowa o rejsach m.in. do Pragi, Berlina, Brukseli, Kijowa, Tbilisi czy Warny. Ponadto do Hiszpanii, Chorwacji czy Grecji.

W związku ze złagodzeniem przez rząd obostrzeń epidemicznych, w samolotach mogą być już zajmowane wszystkie miejsca.

Rzecznik LOT-u Michał Czernicki, zachęcając do korzystania z usług przewoźnika, zwraca uwagę na ciekawą ofertę biletów.

– Bilety na wszystkie uruchomione trasy są już dostępne na naszej stronie internetowej i również przypomnę o tym, że mamy świetną ofertę, jeżeli chodzi o loty krajowe, które możemy już zarezerwować od 98 złotych. Jeżeli chodzi o ten powrót do latania, to mamy również dla naszych pasażerów bardzo atrakcyjną ofertę taryf elastycznie umożliwiających czy to wykonanie zmiany rezerwacji czy zmiany nazwiska, czy rezygnacji z lotu. Tym chcemy zachęcić pasażerów do latania i do powrotu na nasze pokłady. Natomiast w samych samolotach przestrzegamy oczywiście wszystkich zasad bezpieczeństwa, które są wymagane przez służby – zaznacza Michał Czernicki.   

Większość zaproponowanych kierunków LOT to kraje Strefy Schengen, które m.in. mają stabilną sytuację epidemiczną i jednocześnie zniosły obowiązek kwarantanny.

Narodowy przewoźnik oprócz rejsów międzynarodowych utrzyma także dotychczasowy rozkład ponad 30 lotów krajowych dziennie.

 

RIRM

drukuj