fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Łódzkie: poszukiwany 46-latek pomylił auta i zapukał w szybę nieoznakowanego radiowozu

Policjanci z Rawy Mazowieckiej w woj. łódzkim zatrzymali poszukiwanego 46-latka, który pomylił nieoznakowany radiowóz z autem znajomego. Zapukał w szybę i chciał zapytać o kolegę. Kryminalni siedzący w samochodzie rozpoznali w nim poszukiwanego.

Poszukiwany do obycia kary półtora roku więzienia wpadł na parkingu jednego z rawskich osiedli.

„Do nieoznakowanego radiowozu podszedł mężczyzna, który zapukał w szybę i chciał zapytać o znajomego. Okazało się, że pomylił auta. Policjanci od razu rozpoznali w nim 46-letniego poszukiwanego. Mężczyzna szybko się zorientował, że popełnił kardynalny błąd i chciał się jak najprędzej oddalić. Został jednak zatrzymany” – przekazała asp. Agata Krawczyk z rawskiej policji.

Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za m.in. za uchylanie się od płacenia alimentów. Najbliższe półtora roku spędzi w zakładzie karnym.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl