Linia wsparcia psychologicznego prowadzana przez WOT zakończyła działanie

Linia wsparcia psychologicznego dla osób w kryzysie związanym z kwarantanną lub leczeniem koronawirusa prowadzana przez WOT zakończyła działanie – poinformowały służby prasowe Wojsk Obrony Terytorialnej. Linia od 18 marca udzieliła blisko 6 tys. porad.

„Dzisiaj kończy swoją działalność całodobowa infolinia wsparcia psychologicznego WOT. Dziękujemy psychologom, którzy od 18 marca udzielili blisko 6 tys. porad. Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego skorzystaj z infolinii NFZ” – poinformowano w niedzielę na oficjalnym profilu WOT na Twitterze.

Linia rozpoczęła działanie 18 marca. Wsparcia dla osób w kryzysie związanym z kwarantanną lub leczeniem koronawirusa za pośrednictwem infolinii udzielali psycholodzy z Wojsk Obrony Terytorialnej.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl