fot. pixabay.com

Liczba ofiar pożaru w wojskowym instytucie badawczym w Twerze (Rosja) wzrosła do 17

Liczba ofiar śmiertelnych zeszłotygodniowego pożaru w wojskowym instytucie badawczym ministerstwa obrony Rosji w Twerze wzrosła do 17; rannych jest 27 osób – podało w poniedziałek Radio Swoboda, powołując się na komunikat władz obwodu twerskiego.

Władze poinformowały, że zidentyfikowano ciała tylko pięciu ofiar.

Instytut w Twerze, mieście około 160 km na północ od Moskwy, podlega wojskom obrony powietrzno-kosmicznej rosyjskich sił zbrojnych. Według Radia Swoboda ta jednostka badawcza uczestniczyła w pracach nad pociskami rakietowymi Iskander i systemami ochronnymi dla bombowców strategicznych Tu-160.

Pożar wybuchł w czwartek, 21 kwietnia. Ogień objął powierzchnię blisko 2,5 tys. metrów kwadratowych. Dopiero następnego dnia udało się ugasić pożar.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl