fot. PAP/Radek Pietruszka

L. Nadbereżny: PiS odbudowało podstawowe zaufanie dla państwa

Prawo i Sprawiedliwość odbudowało podstawowe zaufanie dla państwa – powiedział w sobotę podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Jego zdaniem realizacja obietnic zawartych w programie PiS pozwala na poprawę sytuacji w kraju na płaszczyźnie, której nie da się wyliczyć i zmierzyć.

„Bo jak zmierzyć uśmiech, radość, śmiech dzieci, które pierwszy raz ze swoją rodziną mogą wyjechać nad polskie morze? Jak zmierzyć radość, błysk w oku chłopców, którzy mogą biegać na boisku wybudowanym Stalowej Woli, ale też dzięki wyprawce 300 plus mogą kupić im odpowiedni sprzęt?” – podkreślił.

„Jak oddać emocje, kiedy w parku miejskim w Stalowej Woli można spotkać młodych emerytów, którzy dopiero co – po trudnej pracy w zakładach przemysłowych przeszli na zasłużoną emeryturę, kiedy mogą wspólnie z wnukami biegać po parku linowym, wodnym placu zabaw – również finansowanych ze środków rządowych” – przekonywał prezydent Stalowej Woli.

„Prawo i Sprawiedliwość swoimi reformami przywraca wiarę w państwo i to trzeba pamiętać” – podkreślił. Drogowskazy na kolejną kadencję, to wolność i uczciwość – tłumaczył prezydent miasta.

Nadbereżny zauważył, że „najlepszym zapachem” dla samorządowca jest zapach asfaltu na nowych drogach, budowanych tam, gdzie mieszkańcy czekali na nią 60 lat, budowanej dzięki narzędziom przygotowanym przez rząd PiS.

PAP/RIRM

drukuj