KSP: policja zatrzymała mężczyznę, który chodził z nożem i zranił policjanta

Stołeczna policja zatrzymała mężczyznę, który w centrum Warszawy chodził z nożem; w trakcie zatrzymania zaatakował jednego z policjantów – poinformował PAP w czwartek starszy aspirant Rafał Retmaniak z zespołu prasowego KSP. Policja ustala personalia mężczyzny.

„Przed godz. 16 otrzymaliśmy zgłoszenie, że ulicą Ordynacką idzie mężczyzna, który ma przy sobie niebezpieczne narzędzie. Policjanci natychmiast udali się na miejsce, zauważyli mężczyznę, który ma przy sobie nóż. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję, w jej trakcie mężczyzna ranił jednego z policjantów w okolicach twarzy” – podał starszy aspirant.

Policjant został opatrzony na miejscu.

„Na tę chwilę z moich informacji wynika, że nie wymaga on żadnej hospitalizacji, aczkolwiek został do niego skierowany psycholog” – powiedział Rafał Retmaniak.

Jak dodał, „obecnie policja ustala personalia mężczyzny. Mężczyzna nie współpracuje z policjantami”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl