fot. Autorstwa SICDAMNOME - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=45165719

Książka „Akita. Różańcowe przesłanie Matki Bożej na obecne czasy” M. Wacholc

Wydawnictwo Serafin opublikowało książkę pt. „Akita. Różańcowe przesłanie Matki Bożej na obecne czasy” autorstwa Marii Wacholc. Publikacja nawiązuje do wydarzeń z 1973 r., kiedy Matka Boża objawiła się w japońskim mieście Akita. Patronat medialny nad książką objęły Radio Maryja oraz TV Trwam.

W 2023 roku minie 50 lat od objawień Matki Bożej w klasztorze Sióstr Służebnic Eucharystii w Akicie. Maryja pozostawiła wówczas przesłanie dotyczące znaczenia Mszy św. oraz realnej obecności Chrystusa.

„Matka Boża w Akicie potwierdziła prawdę o rzeczywistej obecności Jezusa w Eucharystii, a także objawiła się jako Nauczycielka modlitwy – czytamy w przedmowie.

fot. Akita. Różańcowe przesłanie MB, autor wyd. SERAFIN

Maryja – podobnie jak w przypadku innych objawień – nawoływała do modlitwy różańcowej, wskazując ją jako ratunek dla świata.

„Maryja zachęcała usilnie do modlitwy różańcowej w intencji Papieża, biskupów i kapłanów, ponieważ – jak zapewniała – szatan obiera za cel swego działania przede wszystkim dusze poświęcone Bogu Ojcu. Przesłanie Matki Bożej w Akicie ukazuje także znaczenie modlitwy różańcowej i jej potęgę wobec zapowiadanych wydarzeń: >>Jedyną bronią, która nam wtedy pozostanie, będzie różaniec<<” – dodaje autorka.

Wiarygodność objawień Matki Bożej w Akicie potwierdziły cuda dotyczące siostry Agnieszki Sasagawy. Oficjalnie zostały one zatwierdzone w 1984 r. przez ks. bp. Jana Shojiro, ordynariusza diecezji Niigata.

Więcej informacji dotyczących książki znajduje się [tutaj].

Patronat medialny nad publikacją sprawują Radio Maryja i TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl