fot. twitter.com/KONFEDERACJA_

Konfederacja zaprezentowała tezy programowe przed wyborami parlamentarnymi

Suwerenność państwa, ochrona życia od poczęcia, ochrona dzieci i młodzieży przed homopropagandą, niskie podatki czy sprzeciw wobec ,,żydowskich roszczeń” – to niektóre tezy programowe Konfederacji przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

Liderzy Konfederacji przedstawili wczoraj na konferencji prasowej w Sejmie siedem tez, które mają stanowić wstęp do programu wyborczego ich koalicji zawiązanej przed wyborami do PE. Wśród nich są też: przywrócenie kary śmierci czy możliwość głosowania przez Internet.

 

Prezes Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki podkreślał, że Polska potrzebuje polityków, którzy będą patrzeć na ręce rządzącym i będą powstrzymywać marsz po władzę lewicy liberalnej.

– Musimy zatrzymać marsz tęczowy Biedronia, który odbywa się przez instytucje, media, kulturę, politykę. Po to właśnie rejestrujemy partię Konfederacja. Czekamy teraz na decyzję sądu. Będziemy szli między innymi z takimi tezami, jakie prezentowaliśmy podczas naszych wystąpień. Polska potrzebuje polityków, którzy będą patrzeć na ręce rządzącym i będą powstrzymywać marsz po władzę lewicy liberalnej – zaznaczył Robert Winnicki.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy powstała przed tegorocznymi wyborami do PE. Nie przekroczyła jednak progu wyborczego. Uzyskała 4,55 proc. głosów.

RIRM

drukuj