fot. PAP/Tomasz Gzell

KOD będzie wspierał Koalicję Europejską przed wyborami do PE

Komitet Obrony Demokracji wesprze swoimi działaniami w całej Polsce Koalicję Europejską – oświadczyła Magdalena Filiks podczas konwencji Komitetu. Zapowiedziała działania „mobilizacyjne i frekwencyjne” przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

„Komitet Obrony Demokracji od początku popierał i dzisiaj też popiera Koalicję Europejską (…) Po wielu miesiącach rozmów ustaliliśmy, że wesprzemy Koalicję swoimi działaniami w całej Polsce” – mówiła Magdalena Filiks podczas konwencji KOD w Warszawie.

Zapowiedziała, że KOD włączy się m.in. w „działania frekwencyjne i mobilizacyjne” przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, a także będzie „kontrolował wybory”.

„Nie jesteśmy przybudówką żadnej partii politycznej; jeśli ktoś nie rozumie idei łączenia ponad podziałami, to znaczy, że życzy, by w Polsce rządził PiS” – oświadczyła Magdalena Filiks.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl