By Marcin Białek - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16823300

Kandydaci na urząd prezydenta RP odwiedzą kolejne miejscowości

Na finiszu kampanii prezydenckiej Andrzej Duda podpisze umowy programowe. Najpierw z Krajową Radą Izb Rolniczych, później z „Solidarnością” Rolników Indywidualnych. Rafał Trzaskowski w stolicy spotyka się m.in. ze związkowcami z OPZZ, a także pracownikami LOT-u. Szymon Hołownia kontynuuje objazd po kraju Belwederem na kółkach. 

Sondaże mówią o ponad 40-procentowym poparciu dla prezydenta Andrzeja Dudy. Prawo i Sprawiedliwość mobilizuje elektorat w całym kraju. Chce zawalczyć o reelekcję już w pierwszej turze. Dziś Andrzej Duda rozpocznie kampanijny dzień od Warszawy. Podpisze umowę programową z Krajową Radą Izb Rolniczych. Po południu prezydent uda się do Wierzchosławic. Tam kolejna umowa programowa, z NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych. Wieczorem Andrzej Duda będzie przebywał w Tarnowie, gdzie spotka się z mieszkańcami miasta.

W stolicy zostaje Rafał Trzaskowski. Spotyka się ze związkowcami z OPZZ oraz związkiem pracowników LOT-u i przedstawicielami związku zawodowego pielęgniarek. Jeszcze wczoraj kandydat Koalicji Obywatelskiej ogłosił, że powoła specjalną komisję krzywd. W ten sposób – tak twierdzi – chce pomagać osobom skrzywdzonym przez władzę PiS-u.

Od rana w województwie lubuskim przebywa kandydat PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz. Z Gorzowa Wielkopolskiego uda się do Międzyrzecza, a następnie do Zielonej Góry. Szymon Hołownia dalej jedzie przez Polskę Belwederem na Kółkach. Dziś przejeżdża przez Łuków, Radzyń Podlaski, Kozienice i Radom. Wieczorem dotrze do Tomaszowa Mazowieckiego, a następnie do Piotrkowa Trybunalskiego i Łodzi. W województwie warmińsko-mazurskim swoją kampanię kontynuuje Krzysztof Bosak. Robert Biedroń z Lewicy odwiedza Łódź.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl