fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Jasło: Pijany przyjechał samochodem na przesłuchanie

Pijany 46-letni mieszkaniec Jasła przyjechał samochodem na przesłuchanie do tamtejszej komendy policji. Miał w organizmie 3 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy i czeka go odpowiedzialność karna.

Jak poinformował w czwartek oficer prasowy jasielskiej policji kom. Piotr Wojtunik, do niecodziennego zdarzenia doszło w środę przed południem. Wówczas na policję zgłosił się wezwany na przesłuchanie 46-letni mieszkaniec Jasła.

„Mężczyzna przyjechał do komendy swoim samochodem, który zaparkował na wewnętrznym parkingu. Wyraźne trudności z wypowiadaniem się oraz wyczuwalna od mężczyzny silna woń alkoholu wzbudziły podejrzenie u prowadzącego czynności policjanta” – przekazał kom. Piotr Wojtunik.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. 46-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl