Janów Podlaski: Odbyły się warsztaty medialne „Nowe Widnokręgi. Zrozumieć Media”

W Zespole Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim odbyły się w czwartek warsztaty medialne „Nowe Widnokręgi. Zrozumieć Media”. Zajęcia przygotowali wykładowcy WSKSiM w Toruniu oraz pracownicy Radia Maryja i TV Trwam.

Dzięki warsztatom młodzież poznała m.in. techniczne zaplecze radia i telewizji. Młodzi ludzie dowiedzieli się, jak tworzy się obraz, dźwięk oraz tekst, który na co dzień odbierają w mediach. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Warsztaty „Nowe Widnokręgi. Zrozumieć Media” są finansowane z 1 proc. podatku dochodowego. Zajęcia odbywają się cyklicznie i są prowadzone na terenie całego kraju.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl