J. Kaczyński: Ujawnienie prawdy o Smoleńsku jest już bliskie

My wiemy, że to, o co zabiegamy, o co walczymy – uczczenie pamięci poległych w Smoleńsku i ujawnienie prawdy o Smoleńsku, jest już bliskie” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Lider partii rządzących zabrał głos w trakcie obchodów kolejnej miesięcznicy smoleńskiej na krakowskim przedmieściu. Równoległe w tym miejscu odbywała się kontrmanifestacja zorganizowana przez Obywateli RP i sympatyków KOD-u.

Grają „Odę do radości” po to, by uniemożliwiać korzystanie Polakom z ich praw – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Ale my wiemy, że zwyciężyliśmy i że zwyciężymy. Wiemy, że to o co zabiegamy, o co walczymy uczczenie pamięci poległych w Smoleńsku i ujawnienie prawdy o Smoleńsku jest już bliskie. Ta furia, ta nienawiść, ta „Oda do radości” grana w imię nienawiści nic tutaj nie zmieni – akcentował Jarosław Kaczyński.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl