fot. pixabay.com

IMGW: nawet 15 st. C, ale z możliwym zachmurzeniem; miejscami opady deszczu

W piątek termometry we Wrocławiu i Opolu mogą pokazać 15 st. C. Miejscami możliwe zachmurzenie i opady deszczu – wynika z map meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Z mapy pogodowej Instytutu meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że w piątek temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C w Suwałkach, przez 11 st. C w Białymstoku, Kielcach i Lublinie, do nawet 15 st. C we Wrocławiu i Opolu. Ciepło będzie również w Zielonej Górze i Poznaniu, tam termometry pokażą do 14 st. C.

Rano pochmurno będzie w większej części kraju. Później najwięcej rozpogodzeń można się spodziewać w Polsce zachodniej i południowo-zachodniej. Po południu – głównie na północy i północnym zachodzie – miejscami możliwy deszcz. Wiatr południowy i południowo-zachodni o prędkości od kilku do kilkunastu km/h.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl