Głodówka przed Sejmem

Przed Sejmem rozpoczęła się głodówka dwóch ojców, którzy walczą o prawo dzieci do kontaktu z rodzicami.  Protest odbywa się pod hasłem: „Stop sadystom rodzinnym”.

– Chodzi nam przede wszystkim o prawa do naszych dzieci. Zostały one złamane przez sądy i pomówienia matek. Ja jestem oskarżony o przeróżne rzeczy. Nie widziałem dzieci od sześciu miesięcy, mimo że miałem dokument RODK-a poświadczający, że byłem pierwszoplanową postacią dla młodszego syna. Do takiego stanu rzeczy przyczyniły się sądy. One niszczą rodzinę. Przygotowaliśmy petycje, które wręczamy politykom. Domagamy się przede wszystkim zmiany prawa – mówi Roman Habraszewski, jeden z uczestników głodówki.

Głodujący ojcowie nie wykluczają że w najbliższym czasie zaostrzą protest.

RIRM 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl