fot. twitter.com

Gdańsk: Policjanci zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi

Gdańscy policjanci zatrzymali 26-latka, za którym wydano 7 listów gończych, nakazy doprowadzenia oraz ustalenia miejsca pobytu.

Jak powiedział w czwartek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Mariusz Chrzanowski, mężczyzna od kilku lat ukrywał się i często zmieniał miejsce zamieszkania.

„Policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej współpracowali podczas poszukiwań 26-latka skazanego za wiele różnych przestępstw” – dodał Mariusz Chrzanowski.

Policjanci zdobyli informację, że poszukiwany przebywa w mieszkaniu we Wrzeszczu. Wiedzieli też, że mężczyzna ma dwa psy i podczas zatrzymania muszą być przygotowani na ewentualne zagrożenie.

W środę po południu 26-latek został zatrzymany. Przebywał w mieszkaniu ze swoją partnerką.

„Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariuszy” – powiedział Mariusz Chrzanowski.

W czwartek policjanci doprowadzili go do aresztu śledczego.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl