Film „Gender – tęczowa rewolucja” o działalności środowisk LGBT już jutro w TV Trwam

„Gender – tęczowa rewolucja” – to tytuł nowego filmu o działalności dewiacyjnych środowisk LGBT, który już jutro wyemituje TV Trwam. Dokument ukazuje kulisy działalności środowisk homoseksualnych i promowanej przez nie niebezpiecznej ideologii.         

 

Film to kontynuacja produkcji „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Jego twórcą jest Fundacja Polska Ziemia.

Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty w klipie promującym dokument zauważa, że ideologia, którą propagują środowiska homoseksualne walczy z rodziną.

– Ta ideologia gender jest bardzo precyzyjnie rozpisana – z wiadomym celem – rozbicia rodziny – podkreśla Barbara Nowak.

Film „Gender – tęczowa rewolucja” będzie można obejrzeć po raz pierwszy w TV Trwam we wtorek o godzinie 16.30. Następnie dokument zostanie zaprezentowany w środę (godz. 23.50) i w piątek (godz. 10.20 i 22.50).

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl