fot. https://pixabay.com/pl/photos/strona-g%C5%82%C3%B3wna-dom-rodzina-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-5574909/

E. Witek: Rodzina to fundament; czas pandemii pokazał, jak ważna jest obecność najbliższych

Rodzina to fundament, miłość, troska, pomoc, wsparcie oraz trwanie w zdrowiu i chorobie. Czas pandemii pokazał, jak ważna jest obecność najbliższych – napisała dziś na Twitterze marszałek Sejmu, Elżbieta Witek, z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny.

Międzynarodowy Dzień Rodziny ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, obchodzony jest 15 maja.

Marszałek Elżbieta Witek podkreśliła na Twitterze, że „rodzina to fundament, miłość, troska, pomoc, wsparcie oraz trwanie w zdrowiu i chorobie”.

Czas pandemii pokazał, jak ważna jest obecność najbliższych. Międzynarodowy Dzień Rodzin to wspaniała sposobność i wyjątkowa okazja, by podziękować sobie za wzajemną bliskość – dodała Elżbieta Witek.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl