Dolnośląskie: 10 osób rannych w wypadku na drodze krajowej nr 8

Dziesięć osób zostało rannych w wyniku zderzenia busa i auta osobowego na drodze krajowej nr 8 pomiędzy Wrocławiem a miejscowością Cieszyce. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Jak powiedział PAP Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji, na miejsce wypadku został wezwany śmigłowiec LPR.

„Została nim przetransportowana do szpitala kobieta kierująca autem osobowym” – powiedział PAP policjant. Do szpitali na badania trafiło również dziewięć osób podróżujących busem.

Według wstępnych ustaleń policji auto osobowe uderzyło w lawetę, odbiło się od niej i uderzyło w busa nadjeżdżającego z naprzeciwka. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wytyczyła objazdy.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl