Dni otwarte w WSKSiM

Trwają dni otwarte w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Od środy przez dwa dni w WSKSiM maturzyści będą mieli możliwość zapoznać się z promocją edukacyjną poszczególnych kierunków studiów.

W programie dni otwartych WSKSiM, znajduje się także m.in.: zwiedzanie uczelni, wyposażonej w nowoczesne sale wykładowe; projekcja materiałów filmowych – przygotowanych przez studentów oraz wykładowców WSKSiM; prezentacja kierunków dostępnych w ofercie uczelni; a także spotkania ze studentami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą zainteresowanym na wszystkie pytania oraz przedstawią grupy, koła zainteresowań, jakie zawiązały się w WSKSiM.

Z oferty toruńskiej uczelni może skorzystać każdy – zarówno ci, którzy w przyszłości chcieliby studiować w WSKSiM, ich rodziny oraz osoby, które po prostu interesują się dziennikarstwem, kulturoznawstwem, politologią, informatyką czy też innymi dziedzinami, jakie dostępne są w WSKSIM.

Więcej szczegółów dot. uczelni, dostępnych jest na stronie internetowej: www.wsksim.edu.pl

Drzwi otwarte w WSKSiM

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl