fot. PAP/EPA

Członkowie Izby Reprezentantów przedstawili artykuł ws. impeachmentu D. Trumpa. Zostanie poddany głosowaniu jeszcze w tym tygodniu

Demokraci dążą do impeachmentu prezydenta USA, Donalda Trumpa. Członkowie Izby Reprezentantów przedstawili już artykuł w tej sprawie. Jeszcze w tym tygodniu zostanie poddany głosowaniu.

To za konkretne słowa i zamieszki Partia Demokratyczna chce usunąć z urzędu prezydenta USA, Donalda Trumpa.

– Nigdy się nie poddamy – mówił Donald Trump.

– Stawką jest nasza demokracja. Prezydent nie pozostawia nam innego wyboru, jak tylko działać, ponieważ próbuje skorumpować, po raz kolejny, wybory dla jego własnego dobra. Prezydent dopuścił się nadużycia władzy, podważając nasze bezpieczeństwo narodowe i zagrażając integralności naszych wyborów – powiedziała Nancy Pelosi, przewodnicząca Izby Reprezentantów.

Donald Trump przekonuje, że wybory prezydenckie zostały sfałszowane. Jego zwolennicy twierdzą tak samo. To doprowadziło do zamieszek pod Kapitolem i wtargnięcia do Kongresu. [czytaj więcej] W wyniku starć z policją zginęło pięć osób. Demokraci z Izby Reprezentantów przedstawili artykuł impeachmentu Donalda Trumpa.

– Prezydent Trump nadal jest odpowiedzialny za państwo i jednym z powodów, dla których Kongres mówi teraz o impeachmencie, jest fakt, że Trump nie pomaga w zagwarantowaniu bezpieczeństwa podczas inauguracji nowego prezydenta. W rzeczywistości wydaje się, że robi więcej szkody niż pożytku – stwierdził Chris Murphy, senator z Partii Demokratycznej.

Jeszcze w tym tygodniu wniosek o impeachment zostanie poddany pod głosowanie, najprawdopodobniej w środę. Jeśli wniosek zostanie przegłosowany, trafi do senatu.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl