fot. policja.pl

Bydgoszcz: narkotyki ukrył w piecu kaflowym

Ponad 130 gramów amfetaminy oraz wagę do porcjowania ukryte w piecu kaflowym znaleźli policjanci w mieszkaniu w centrum Bydgoszczy. 26-letniemu właścicielowi narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

132 gramy amfetaminy podzielone na porcje i zawinięte w folię aluminiową znaleźli w jednym z mieszkań w śródmieściu Bydgoszczy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową. Narkotyki ukryte były wraz z elektroniczną wagą w piecu kaflowym oraz na blacie kuchennym – poinformowało we wtorek Biuro Prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Do zatrzymania wytypowanego wcześniej 26-letniego właściciela narkotyków doszło w ubiegły piątek. Mężczyźnie postawiono zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator, po przesłuchaniu i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl