fot. twitter.com/PKPIntercityPDP

Bilety PKP Intercity można kupić też przez aplikację mPay

PKP Intercity rozszerza sieć sprzedaży, od 31 maja tego roku bilety na połączenia przewoźnika można kupić także przez aplikację mobilną mPay –  poinformował kolejowy przewoźnik we wtorkowym komunikacie.

Za pośrednictwem aplikacji mPay można kupować bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe i autobusowe, opłacać przejazd autostradami, regulować opłaty za parkowanie w płatnych strefach parkowania oraz za parkowanie na parkingach dworcowych.

Jak podała w raporcie giełdowym spółka mPay, liczba użytkowników jej aplikacji na koniec kwietnia tego roku wynosiła 843 tys., a rok wcześniej było to 508,1 tysięcy.

Jak podało PKP Intercity, w ciągu kilku najbliższych latach planuje m.in. wprowadzić uruchomić program lojalnościowy, rozwijać zdalne kanały sprzedaży czy uruchomić platformę multimedialną na pokładach pociągów. Jeszcze w 2022 roku pasażerowie będą mogli korzystać z nowej aplikacji mobilnej PKP Intercity.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl