Belgijski nauczyciel ujawnił: Muzułmańscy uczniowie wiwatowali po zamachach

Belgijski nauczyciel zamieścił pewien wpis na Twitterze. Mimo zamachów i stanu alarmowego, policjanci znaleźli czas, by odwiedzić nauczyciela w domu…

Nauczyciel napisał, że jego muzułmańscy uczniowie świętowali i wiwatowali po dowiedzeniu się o atakach. Dzięki czujności pracowitych belgijskich policjantów wpis został usunięty po 3 godzinach, a nauczyciela poinstruowano, by tego więcej nie czynił.

Tak wygląda rzeczywistość w Europie. Służby nie są w stanie zapobiec kolejnym islamistycznym atakom, ale ścigają nauczyciela, za umieszczenie tweeta odbiegającego od politycznej poprawności.

Policja znalazła czas, by odwiedzić nauczyciela, mimo natłoku spraw związanych ze śledztwem po brukselskich zamachach. To się po prostu nie mieści w głowie!

źródło: fronda.pl

drukuj
Tagi: , , , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl