Beata Szydło rozpoczyna spotkania z wyborcami

Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera, po jesiennych wyborach parlamentarnych,rozpocznie dziś spotkania z wyborcami.

Do rozmów zapraszała w spocie, który zaczyna się od serii zdjęć pokazujących rodzinę oczekującą na dziecko, zabawę ojca z synami, spotkanie przyjaciół czy sceny z życia zawodowego.

– Chcemy usłyszeć, co do nas mówicie, żeby dobrze dla was pracować. Dobra zmiana zaczyna się od słuchania. Spotkajmy się w drodze – mówiła w spocie Beata Szydło.

Dziś o godz. 11.00 Beata Szydło ma się spotkać z mieszkańcami Pułtuska, a o 12.30 z rolnikami we wsi Karniewo. Popołudniowe rozmowy planowane są także w Ostrołęce i Ostrowi Mazowieckiej.

Poseł Jacek Sasin z PiS-u mówi, że Polacy czekają dziś na dobrą, merytoryczną rozmowę o programie dla Polski i na tę potrzebę odpowiada Beata Szydło.

– Dla nas najważniejsze jest dziś to, aby rozmawiać z Polakami. Tak jak w kampanii prezydenckiej, solą tej kampanii parlamentarnej będą spotkania w całej Polsce. Będą rozmowy z wyborcami, wysłuchiwanie, czego od nas oczekują. Dziś nie warto się zajmować Platformą, bo cóż z tego będzie dobrego dla Polski? Co z tego, że będziemy dziś przepychać się z politykami PO na to, kto głośniej krzyczy oraz kto głośniej i celniej zaatakuje przeciwnika. To coś, czego Polacy dziś na pewno nie oczekują – powiedział Jacek Sasin.

Beatę Szydło jako kandydatkę PiS-u na premiera przedstawił prezes partii Jarosław Kaczyński w sobotę podczas konwencji w Warszawie.

Sama kandydatka zapowiedziała, że gdy obejmie urząd premiera RP, będzie podejmować działania m.in. na rzecz obniżenia wieku emerytalnego, podniesienia kwoty wolnej od podatku, a także stworzenia programu dofinansowania dla rodzin.

RIRM

drukuj