https://twitter.com/LondonFire

BBC: 13 osób rannych po zawaleniu się antresoli w barze w Londynie

Trzynaście osób odniosło obrażenia, w tym trzy stosunkowo poważne, gdy w jednym z barów we wschodnim Londynie w sobotę po południu załamała się podłoga antresoli – informuje BBC. Służby ratunkowe musiały wyciągać spod zawalonej konstrukcji siedem osób.

Jak relacjonują media, podłoga antresoli, na której stały stoliki, załamała się i w ciągu kilku sekund runęła na stoliki znajdujące się poniżej, wskutek czego kilka osób tam siedzących zostało uwięzionych.

Przed przyjazdem służb ratunkowych bar Two More Years zdążyło samodzielnie opuścić ok. 50 osób. Jeśli chodzi o osoby, które odniosły obrażenia, to w większości przypadków odniosły one drobne urazy, jak skaleczenia czy siniaki. Do szpitali przewieziono cztery osoby, z których trzy mają stosunkowo poważne urazy, ale nie zagrażają one ich życiu.

Bar Two More Years znajduje się w gminie Hackney we wschodnim Londynie.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl