Autorstwa Shahid Parvez. Based on a file by User:Ssolbergj - Based on en:File:India_(orthographic_projection).jpg by en:user:SsolbergjI have created this work entirely by myself., GFDL, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10673383

Bangladesz: 23 osoby poniosły śmierć w katastrofie łodzi; dziesiątki zaginionych

Co najmniej 23 osoby zginęły, a kilkadziesiąt uznano za zaginione w niedzielę po katastrofie łodzi z pasażerami na północy Bangladeszu – poinformowały miejscowe władze.

Jahurul Islam, szef władz okręgu Panchagarh w prowincji Rangpur, powiedział, że wśród ofiar są kobiety i dzieci. Dodał, że wciąż trwa operacja ratunkowa.

Przedstawiciel władz oświadczył, że nie jest znana dokładna liczba osób, które płynęły łodzią, ale pasażerowie twierdzą, że było ich ponad 70.

Reuters pisze, że każdego roku w wypadkach promów i łodzi giną w Bangladeszu setki ludzi, głównie z powodu nieprzestrzegania przepisów bezpieczeństwa.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl