Szkodliwa żywność GMO

Naukowcy opublikowali nowe szokujące wyniki badań wpływu GMO na zdrowie. Na łamach 'Food and Chemical Toxicology’ oraz na konferencji naukowej w Londynie badacze przestrzegają przed nieodwracalnymi  zmianami.

W sejmie posłowie i naukowcy przedstawią dziś najnowsze wyniki badań nad szkodliwością GMO.

Ostatnio naukowcy francuscy z Uniwersytetu z Caen w Normandii przeprowadzili długie dwuletnie badania na szczurach żywionych kukurydzą genetycznie modyfikowaną, również z dodatkiem środków chemicznych, które w tej kukurydzy właśnie są stosowane. Okazało się, że ewidentnie udowodnili naukowo szkodliwość na reprezentatywnej grupie szczurów. Chcemy o tym poinformować w sejmie. Zaprosiliśmy przedstawicieli organizacji ekologicznych, by oni, mając szczegółową wiedzę na ten temat, przedstawili społeczeństwu poprzez media informacje na ten temat. – mówił poseł Jan Krzysztof Ardanowski, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wyniki najnowszych badań są niepodważalnym dowodem na nieodwracalne, szkodliwe zmiany jakie zachodzą w organizmie po spożyciu żywności genetycznie modyfikowane.

Polskie społeczeństwo, podobnie jak społeczeństwo wielu krajów europejskich boi się modyfikacji genetycznych poprawiania przyrody, Pana Boga. Nie ma żadnych powodów również ze względu na wyżywienie ludzkości, by w tej chwili stosować takie niebezpieczne i grożące zdrowiu ludzkiemu metody. Do tej pory kiedy mówiliśmy o tym, również Prawo i Sprawiedliwość bardzo mocno to podkreślało, także środowiska ekologiczne, często mówiło się, że to są jakieś tylko i wyłącznie ideologiczne podstawy, że nie ma żadnych wyników badań, które potwierdzałyby toksyczność, szkodliwość roślin modyfikowanych genetycznie. – podkreślił poseł Ardanowski.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl