fot. PAP/Piotr Polak

B. Szydło: Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory tylko razem z Solidarną Polską

Była premier, Beata Szydło, podkreśliła w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”, że Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie wygrać najbliższe wybory tylko razem z Solidarną Polską. Wskazała, iż nic nie osłabia tak Zjednoczonej Prawicy jak kłótnie.

Europoseł i była premier, Beata Szydło, była pytana o kampanię wyborczą na łamach tygodnika „Sieci”. Polityk wskazała, że przegrana w 2015 roku była traumą dla Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska.

Po kilku miesiącach kampanii, którą już prowadzi opozycja, widać, że użyje wszelkich środków, by pogłębiać podziały, skłócać ludzi, nakręcać agresję brudnymi metodami. Jej celem jest, by z tygodnia na tydzień rosło w kraju napięcie (…). Donald Tusk zniweczył nadzieje Polaków na zasadniczą przebudowę państwa, wybrał sojusz z postkomunistami, uruchomił język nienawiści, przemoc medialną i hejt, które towarzyszą nam do dzisiaj. (…) To ten polityk ponosi odpowiedzialność za obecny stan debaty publicznej w Polsce – wskazała Beata Szydło.

Europoseł przekonywała, że Prawo i Sprawiedliwość może zwyciężyć tylko z Solidarną Polską.

Tylko wspólnie PiS z Solidarną Polską, a może i z jeszcze innymi siłami gotowymi poprzeć nasz projekt, jest w stanie zwyciężyć. Kolejna kadencja PiS pozwoli dokończyć zmiany w Polsce, uczynić je niemożliwymi do cofnięcia. Oddanie Polski w ręce obecnej opozycji cofnęłoby nas znowu w biedę i słabość. Polacy to wiedzą, dlatego szansa na zwycięstwo jest wielka – powiedziała Beata Szydło.

Beata Szydło zauważyła, że tegoroczna kampania wyborcza będzie wielowątkowa. Z pewnością pojawi się sprawa bezpieczeństwa, a także temat polityki społecznej.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl