By Szczebrzeszynski - self-made photograph, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15403160

B. Spychalski: Prezydent A. Duda dokona dziś zmian w kierownictwie Kancelarii Prezydenta RP

O godz. 13.00 prezydent Andrzej Duda dokona dziś zmian w kierownictwie Kancelarii Prezydenta RP – poinformował PAP prezydencki rzecznik Błażej Spychalski.

„Dziś o godzinie 13.00 prezydent dokona zmian w kierownictwie kancelarii” – powiedział PAP Błażej Spychalski.

Jak dodał, uroczystość będzie miała miejsce w Pałacu Prezydenckim.

Pytany o szczegóły zmian, odparł, że nie chce na razie o nich mówić.

Poprzednie zmiany w kierownictwie Kancelarii Prezydenta RP miały miejsce w październiku 2020 roku. Prezydent odwołał wówczas Halinę Szymańską z funkcji szefowej KPRP i powołał na to stanowisko Grażynę Ignaczak-Bandych. Andrzej Duda powołał też Małgorzatę Paprocką i Piotra Ćwika na stanowisko sekretarzy stanu w KPRP, a doradcami prezydenta zostali: Łukasz Rzepecki oraz Anna Surówka-Pasek.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl