PAP/Radek Pietruszka

B. Mazurek: Powołanie Koalicji Europejskiej – aktem desperacji skompromitowanych środowisk

Powołanie Koalicji Europejskiej jest aktem desperacji skompromitowanych środowisk, które kojarzą się z postkomunizmem, aferami i donosami na Polskę; ich celem jest obrona swoich wpływów i układów – oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. PiS to lepsza przyszłość dla Polski – podkreśliła.

W niedzielę liderzy PO Grzegorz Schetyna, PSL Władysław Kosiniak Kamysz, Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, SLD Włodzimierz Czarzasty oraz współprzewodniczący Zielonych Małgorzata Tracz i Marek Kossakowski podpisali deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej. Powołujemy Koalicję Europejską po to, żeby bronić Polskę przed siłami antyeuropejskimi, przed tymi, którzy osłabiają, niszczą polską pozycję w Unii Europejskiej – oświadczył lider PO Grzegorz Schetyna.

„Tylko silna Polska w Unii Europejskiej jest gwarantem naszego bezpieczeństwa, dobrobytu i rozwoju” – czytamy w deklaracji.

„Powołanie Koalicji Europejskiej jest aktem desperacji skompromitowanych środowisk, które kojarzą się z postkomunizmem, aferami i donosami na Polskę. Ich celem jest obrona swoich wpływów i układów. Mamy program, który realnie poprawia warunki życia Polaków. PIS to lepsza przyszłość dla Polski” – napisała w niedzielę Mazurek na Twitterze.

PAP/RIRM

drukuj