fot. pixabay.com

Awaria wodociągowa na Pradze Południe w Warszawie. Możliwe utrudnienia dla kierowców

W wyniku awarii wodociągowej na ulicy Grochowskiej, gdzie woda wylała się na jezdnię, kierowcy muszą liczyć się utrudnieniami w tym miejscu – przekazało MPWiK we wtorek po południu. W tym rejonie mogą być problemy z ciśnieniem wody.

Jak poinformowano, w związku z koniecznością wykonania niezbędnych prac na sieci wodociągowej w rejonie ul. Grochowskiej 71 z ruchu został wyłączony prawy pas jezdni w kierunku Wawra.

„W wyniku awarii magistrali wodociągowej o średnicy 300 mm doszło do zalania jezdni. Występują także czasowe problemy z ciśnieniem wody” – przekazał MPWiK.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tej części stolicy. Na miejscu pracują służby MPWiK.

„Aktualnie trwa zabezpieczenie miejsca awarii. Pracujemy także nad przywróceniem prawidłowego zasilania” – przekazano.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl