fot. pixabay.com

ARiMR prowadzi nabór wniosków od gospodarzy na pomoc w związku ze stratami spowodowanymi przez COVID-19

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków od gospodarzy na pomoc w związku ze stratami spowodowanymi przez COVID-19. Z powodu pandemii koronawirusa ucierpieli także rolnicy, hodowcy zwierząt czy osoby prowadzące uprawę roślin ozdobnych.

Środki na pomoc będą pochodziły z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. [czytaj więcej]

https://twitter.com/ARiMR_GOV_PL/status/1303619155015413760

Maksymalna wysokość pomocy nie może przekroczyć 7 tys. euro – poinformował rzecznik ARiMR Paweł Mucha.

– Wsparcie finansowe ma formę jednorazowej płatności ryczałtowej i jest uzależnione od rodzaju i wielkości prowadzonej produkcji rolnej. Maksymalna kwota wsparcia, jaką może uzyskać rolnik, wynosi do 7 tys. euro. Szczegóły dot. wysokości wsparcia w zależności od prowadzonej produkcji rolnej znajdują się na stronie internetowej Agencji oraz w biurach powiatowych i punktach informacyjnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w oddziałach regionalnych. Zachęcamy do korzystania, do sprawdzenia tego, jaka jest możliwość wsparcia – powiedział Paweł Mucha. 

Wnioski o przyznanie pomocy przyjmują biura powiatowe ARiMR. Można je złożyć osobiście, dostarczyć przesyłką pocztową lub drogą elektroniczną. [więcej]

Termin na złożenie dokumentów mija 30 września.

 

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl