fot. twitter.com/AndrzejDuda2020

„Andrzej Duda prezydent polskich spraw” – zaprezentowano hasło wyborcze prezydenta RP

„Andrzej Duda prezydent polskich spraw” – to oficjalne hasło wyborcze ubiegającego się o reelekcję prezydenta. Dziś zaprezentował je sztab wyborczy prezydenta Polski.

Andrzej Duda udowodnił, że zawsze jest blisko ludzi, jest blisko spraw, którymi żyją Polacy – powiedział europoseł Adam Bielan, rzecznik sztabu prezydenta, prezentując hasło.

– Jest pierwszym prezydentem, który jako kandydat i głowa państwa odwiedził wszystkie 380 powiatów w Polsce. Cały czas rozmawiał z Polakami w ciągu ostatnich pięciu lat, nie tylko w trakcie obecnej kampanii prezydenckiej. Stąd hasło jest oczywiste: „Andrzej Duda prezydent polskich spraw” – wskazał europoseł Andrzej Bielan.

Europoseł Joanna Kopcińska zwróciła uwagę, że odpowiedzialny i godny prezydent, to prezydent wiarygodny. Takim prezydentem – jak powiedziała – jest właśnie Andrzej Duda i tylko on daje gwarancje, że nie zawiedzie w przyszłości. Dodała, że zrealizował on kluczowe obietnice, z którymi szedł do wyborów w 2015 roku.

– Dzięki tej prezydenturze wprowadzone zostały w życie programy społeczne, wsparcie wielopokoleniowej polskiej rodziny – program 500 plus, program 300 plus, wyprawka plus, darmowe leki dla seniorów, obniżony podatek dochodowy i zerowy dla młodych ludzi do 26. roku życia. To tylko część programu, który zrealizował prezydent Andrzej Duda. Przed nami jeszcze wiele jest do zrobienia, ale tylko prezydent, który od początku jest z Polakami, potrafi ich słuchać i dotrzymywać słowa, pozwoli nam przez kolejne 5 lat budować silną Polskę – zaznaczyła europoseł Joanna Kopcińska.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca.

RIRM

drukuj