fot. PAP/Wojtek Jargiło

1 stycznia 2022 r. odbędzie się Męski Różaniec w Pułtusku

1 stycznia w Pułtusku odbędzie się pierwszy w 2022 roku Męski Różaniec. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich chętnych mężczyzn wraz ich rodzinami.

Męski Różaniec w Pułtusku rozpocznie się jutro o godz. 14.00 w parafii pod wezwaniem świętego Jana Pawła II, ul. Piotra Skargi 4a.

Intencją modlitwy jest wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu.

– Zapraszamy do czynnego udziału w tej wspólnej modlitwie różańcowej, która jest odpowiedzią na wezwanie Matki Bożej z Fatimy, które przekazała Siostrze Łucji, a które skierowane zostało do każdego i każdej z nas: „Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewierności stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia” – wskazali organizatorzy.

Męski Różaniec będzie połączony z uroczystą Eucharystią, adoracją Najświętszego Sakramentu oraz Apelem Jasnogórskim.

 

Jacek Piętka,WMTV Wojownicy Maryi/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl