XXI Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Doylestown

Rodzina Radia Maryja zza oceanu po raz dwudziesty pierwszy będzie pielgrzymować dziś do Amerykańskiej Częstochowy. Modlitewnemu spotkaniu w Doylestown w Pensylwanii przyświecać będą słowa św. Jana Pawła II „Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi!”.

Polonijną pielgrzymkę Radia Maryja rozpocznie koncert zespołu rodzinnego „Polskie Nadzieje”. Później  planowane jest spotkanie z ojcami posługującymi w naszej rozgłośni.

Po nim pielgrzymi spotkają się na Mszy św., której przewodniczyć będzie ks. bp Andrzej Wypych, biskup pomocniczy Archidiecezji Chicago.

Transmisję Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja ze Stanów Zjednoczonych i Kanady do Amerykańskiej Częstochowy przeprowadzą Radio Maryja i TV Trwam. Początek o godz. 17.00.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl