Ważna jest nie tylko wiedza

Ze Zbigniewem i Katarzyną Kosowskimi z Gdańska, rodzicami sześciorga dzieci, rozmawia Anna Ambroziak

Pokonali Państwo wiele kilometrów, by przybyć do Torunia. Czy było warto?

– Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Wprawdzie jesteśmy tu po raz pierwszy, ale już zachwyciliśmy się wszystkim, nie tylko samą imprezą, ale również Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej. Cieszymy się, że mogliśmy tu przyjechać i to wszystko zobaczyć. Nie wątpimy, że te wszystkie dzieła, a więc szkoła czy telefonia, powstały z pomocą Bożą, niech więc służą wielu młodym ambitnym ludziom, wszystkim Polakom. Może któreś z naszych dzieci będzie tu studiowało? Chcielibyśmy, by nie tylko zdobywały wiedzę, ale i kształtowały się w odpowiedniej formacji duchowej.

Spore zainteresowanie towarzyszy stoiskom SKOK-ów i telefonii wRodzinie..
.
– Właśnie wybieramy się, by kupić starter, a członkami SKOK-u już jesteśmy. Najbardziej odpowiada nam forma konta internetowego i zamierzamy dowiedzieć się czegoś bliższego na ten temat.

Dziękuję za rozmowę.

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl