fot. PAP/EPA

Prezydent Litwy z wizytą w Polsce

Prezydent Litwy Dalia Grybauskaite przybędzie dziś z dwudniową wizytą do Polski. Jutro weźmie udział w spotkaniu z prezydentami Polski i Ukrainy.

O godz. 14.00 na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego ma się odbyć ceremonia oficjalnego powitania litewskiej prezydent. Następnie Dalia Grybauskaite odbędzie z polskim prezydentem Andrzejem Dudą rozmowę „w cztery oczy”. Spotka się także z marszałkami Sejmu i Senatu.

Jutro z kolei zaplanowano jej spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. Następnie litewska prezydent uda się do Lublina, by tam wraz z prezydentem Andrzejem Dudą i prezydentem Ukrainy Petro Poroszenką odwiedzić dowództwo brygady litewsko-polsko-ukraińskiej.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl