Kluby Gazety Polskiej oficjalnie włączyły się w akcję zbierania podpisów do KRRiT.

13 stycznia Przewodniczący Klubów GP Pan Ryszard Kapuściński wysłał do wszystkich 260 Klubów stosowną informację z załączonym wzorem tabeli. Nasz Klub wspólnie z Parafią prowadzi akcję na naszym terenie i propagujemy ją dalej
licząc na pozytywny jej skutek.
Temat nie przyznania miejsca TV TRWAM na multipleksie cyfrowym był głównym na naszym
spotkaniu opłatkowym które odbyło się 13 stycznia.

 

Robert Gołaszewski przew. Klubu Gazety Polskiej w Łochowie

 

***


Protest Klubu Gazety Polskiej w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała 3 stycznia 2012 r.

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Jako Klub Gazety Polskiej w Bielsku-Białej jesteśmy zaniepokojeni brakiem przydziału częstotliwości w multipleksach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) dla Telewizji Trwam należącej do Fundacji Lux Veritatis i prosimy o zajęcie się tym problemem. Jest to telewizja mająca ogromną ilość odbiorców, która pełni bardzo ważną misję społeczną, informacyjną i wychowawczą.

Z wyrazami szacunku członkowie Klubu

Andrzej Niedzielski – przewodniczący

Rafał Bogusławski – wiceprzewodniczący

Arkadiusz Franczak – wiceprzewodniczący

Wacław Pierzchalski – sekretarz

 

drukuj